logo

Саїда (Saida)

Саїда (Verónica Helou), дочка сирійських батьків, але народилася вона в Аргентині. Незважаючи на освіту аналітика в рекламній комунікації (Палермський університет), вона ніколи не працювала за професією, через великий інтерес до танцю та його викладання.

Протягом усієї своєї кар’єри Саїда виступала в найвідоміших готелях, комерційних ресторанах, театрах, культурних центрах, тематичних парках, на телебаченні і дипломатичних заходах в Південній Америці.

У 1994 році вона заснувала свою власну школу танцю, в якій на даний час навчається більше ніж 500 студентів. У 2000 році її діяльність вийшла на міжнародний рівень. Вона була запрошена до різних країн, щоб викладати майстер-класи в компанії музиканта і композитора Маріо Кірліса (Mario Kirlis). Сполучені Штати, Мексика, Перу, Чилі, Болівія, Колумбія, Парагвай, Бразилія, Венесуела та Іспанія серед інших зустічають її з великою любов’ю і захопленням.

У 2002 році Саїда створила балет арабського танцю, Rakkasah, до якого входять студенти її школи, які пройшли навчання і були ретельно відібрані їх директором. Балет Rakkasah отримав велике визнання публіки. З тих пір вони виступають по всьому Буенос-Айресу та за його межами.

В жовтні 2016 року Саїда приїжджала до України з майстер-класами.