logo

Аміра Абді (Amira Abdi)

Аміра народилась в Києві, проте має алжирське коріння. Почала займатись хореографією з восьми років. У чотирнадцять років  після відвідин її родичів на Близькому Сході, вона закохується в східний танець та починає займатися самостійно, серйозно вивчає арабську історію, музику, літературу. Відвідує країни сходу: Єгипет, Туреччину, Ліван, Іран, Туніс, Сирію, Індію, ОАЕ, Алжир, Малайзію.

У 2002 році Аміра заснувала першу школу східного танцю в Києві, з 2003 по 2012 роки є організатором, головним хореографом і режисером концертів Школи східного танцю «Аміра» в Києві.  У 2008 році Аміра організовує перший в Києві Міжнародний Фестиваль-конкурс східного танцю «Arabiana». У 2009 заснувала перший професійний ансамбль східного танцю в Україні, “Іштар”.

Протягом творчої кар’єри шоу-програми Аміри Абді були представлені на кращих концертних майданчиках України та закордоном, в фешенебельних готелях, ресторанах, нічних клубах. Аміра також брала участь в телепередачах на каналах Перший Національний, TET, 1 + 1, K1, Україна, НЛО ТБ.